Kız Tavlama Teknikleri

Kız Tavlama Teknikleri

Kız Tavlama Teknikleri

Geçmiş çağlardan beridir insanların başında bela olan bir durum olan yalnızlık giderilmesi gereken güç bir durumdur. Bu durumun oluşmasını engellemek için bir dostluk yeterli olacaktır. Ancak dostluğun derecesi ne olursa olsun insanın içinde bazı hisler bastırılamaz. Bu hislerin bastırılması için ise karşı cins ile bir bağın kurulması gerekir. Bu bağın kurulması için ise karşılıklı bir etkileşim olması gerekir.

Bu etkileşimde kızlar ilk adımı erkeklerden beklerler. Centilmen bir erkek ilk adımı atmaya cesaretli olmalıdır. İlk adımın atılması kadar atıldığı yer ve zaman ve ayrıca da kızı etkilemek gerekir. Kızı etkilemek için yakışıklılık karizma ya da sempatiklik yeterli olacaktır. Bu üçünün bir arada olduğu bir erkek zaten adım atmaya gerek duymadan kızlardan ilk adımı alır.

Kız tavlamak için ilk izlenimde yapılacak bir davranış ya da konuşmalar etkilidir. Hediyeler ise kızları tavlama da çok etkili bir üründür. Kız tavlamak için önemli olan bir etken ise yalandır. Etkileşimin olabilmesi için bazı durumlarda yalan söylenebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir