Kaliteli ve Güvenilir Cinsel Performans Ürünleri

Kaliteli ve Güvenilir Cinsel Performans Ürünleri

Kaliteli ve Güvenilir Cinsel Performans Ürünleri

Türkiye’de ve dünyada Erotik Market üzerinden yüz binlerce ürün satışı yapılmaktadır. Faaliyetlerine İstanbul’da devam eden firma, geniş ürün yelpazesiyle ve kaliteli hizmet anlayışıyla Türkiye’nin önde gelen firmalarındandır. Site üzerinden her saat onlarca ürün kullanıcısıyla buluşmaktadır. Sitede yer alan ürünler ağırlıklı olarak cinsel performans ürünleridir. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı istek artırıcı ürünler, erkekler için sertleşme sorunu gideren, kadınlar için azdırıcı damlalar, fantezi ürünleri çeşidi oldukça fazladır. Firmanın kendi kurumsal sitesi içerisinde satılan her ürün kaliteli ve garantilidir. Erotik ürün satışı konusunda tecrübeli firma tüm işlemlerde son derece titiz bir politika sürdürmektedir.

Cinsel Sağlık ve Fantezi Ürünleri Satışı

Erotik Market Erkeklerde ve kadınlarda bazen farklı nedenlerden dolayı cinsel istek azlığı, erken boşalma, ereksiyon gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Sitede bu tür sorunlar için kendi ihtiyacınıza göre ürün bulmanız mümkündür. Sadece bu tür sorunlar için ürünler yer almamakta, farklı zevklere hitap eden fantezi ürünleri de yer almaktadır. Bu açıdan oldukça geniş ürün çeşitliliğini görebilirsiniz. Siteden seçilen ürünlerin tamamı kaliteli ve ithaldir. Diğer taraftan satışı yapılacak olan ürünler sadece 18 yaş üzeri kişiler için geçerlidir. Çocuk ve yeni yetişkinliğe adım atacak olanların ruhsal ve fiziksel bir zarara uğramaması açısından sexshop ürünlerini kullanmaları yasal olarak engellenmiştir.

Sitede Ürün Satışı Nasıl Olur?

Erotik Market Yüzlerce ürün çeşidi içinden sizin için uyanı seçerek ve sepete ekleyerek ödemenizi yapabilirsiniz. Sitede farklı ödeme seçenekleri yer alır. Siteye üye olarak daha fazla indirim almanız ve bazı dönemlerde kampanyalardan yararlanmanız mümkündür. Aldığınız ürünler sağlık açısında zararı olmayan ürünlerdir. Ancak kullanım talimatlarının dışına çıkmamak yarar sağlar. Diğer taraftan anlaşmalı bankalar, Yapı Kredi, Akbank, Garanti, PTT, İş Bankasıdır. Hesap numaralarını siteden öğrenebilir, kredi kartıyla ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Teslimat sonrasında olası sorunlar için sözleşmeyi okumanız tavsiye edilir. Site yönetimi ve hangi koşullarda nasıl uygulama yapıldığı konusunda bilgi edinebilirsiniz. İstanbul Kadıköy’de hizmet veren sex shop firması, kullanıcı hakları açısından kişiyi yasal olarak güvence altına alır. Son olarak ödeme sırasında site 7/24 korunmaktadır.

Gizli Paket Servisi

Erotik Market Ürün teslimatı konusu özellikle Türkiye’de çoğu zaman çekinceme yaratabilmektedir. Özel hayatın gizliliği ve buna saygı doğrultusunda sex shop sitesinden satın aldığınız ürünler kişiye özel gizli paketleme yapıldıktan sonra kargoya verilir ve ulaşım sırasında herhangi şekilde görülmez. Bu işlemden sonra 2 gün içerisinde teslimatı yapılır. Birçok kargo firması teslimatta hafta içini tercih ettiğinden siparişlerinizi hafta başında vermeniz veya gecikme payı bırakmanız tavsiye edilir. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız, merkez burada olduğu için sipariş verildikten sonra 2 saat içerisinde motor kurye ile teslimat yapılabilmektedir. Siteden firma telefonu almanız ve birebir ulaşmanız yeterlidir.

İade ve Geri Ödeme Nasıl Yapılır?

Erotik Market Herhangi bir erotik shop ürünü satın aldığınızda ve üründe sorun çıktığında bunu geri iade edebilir ve paranızı kendi hesabınıza geri alabilirsiniz. Ancak bunun için verilen sürede ürünün iade edilmesi ve daha da önemlisi ürünün kendisinden kaynaklı bir sorun olması gereklidir. Siz ürünün problemli olduğunu söylediğinizde ve firmaya geri gönderdiğinizde, teknik inceleme yapılır ve iade edilip edilemeyeceği size bildirilir. Eğer iade edilirse, birkaç hafta içinde paranız hesabınıza yatar ya da kredi kartınıza eklenir. Bu sürecin daha hızlı olması için firmayla telefondan iletişime geçebilir, bankanızda hesaplarınızı takip edebilirsiniz. Bunun yanında sitedeki ürünler ve tüm merak edilenler konusunda mesaj kutusuna ileti bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir