Heyecana Var Mısın?

Heyecana Var Mısın?

Heyecana Var Mısın?

Bazı durumlar vardır herkesi fark ettiği, herkeste ama dillendirilmeyen, açığa vurulmayan durumlar vardır. Ön yargılı tutumlar, utangaç fikirler bu sorunları görmezden gelmeye, yok saymaya çalışır. Ama bu sorunları yok saymayan görmezden gelmeyen bir yer var: Erotik market alışveriş merkezleri. Cinsel sorunlarınıza ve renkli fantezilerinize yardımcı olacak ürünleriyle size hizmet veren erotik marketlerin özelliklerinden biraz bahsedelim.

Önceleri insanların, ayıp olur, ben gidemem, adama gülerler gibi basmakalıp ifadelerle çarpıtarak gitmek istemediğimiz bu merkezler son dönemlerde ürün portföyünün genişlemesi ve müşteri ön yargılarının değişmesiyle normalleşerek standart bir ürün mağazası konumuna gelmiş, müşterileri için çözüm noktası durumuna gelmiştir. Kabuk değiştiren yapısından bahsedersek, genelde fantezi ürünleri ve seks oyuncakları gibi ürünleri barındıran reyonlar erotik shop alışveriş merkezlerinin kimlik değiştirmesiyle büyük oranda değişikliğe gitmiş sağlık ürünleri destek merkezi haline gelmiştir. Bu değişimin temellerinde yatan sebeplere baktığımızda ön yargılardan kurtularak kendini açık şekilde ifade eden müşterilerin isteklerine göre oluşan ürün tercihleridir. Cinsel sağlık ürünlerine duyulan ihtiyacın artış göstermesi bu reyonların da artış göstermesini beraberinde getirmiştir. Önceleri gitmeye çekinilen gitmemek için birçok bahane türetilen bu merkezler artık müşteriler için bir çözüm noktası haline gelmiş daha önce niçin gelmedim diye hayıflanan müşterileri ile ürün satışlarını gerçekleştirmektedir. Piyasadaki ürünlerin ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre talep alan ürünlerin yoğunlukta olduğu erotik shop reyonlarındaki ürünler fantezi ürünler ve sağlık ürünleri olarak genel başlıklar altına toplanabilir. Fantezi ürünler kategorisine alabileceğimiz fetiş kostümler, gerçekçi penisler, gerçekçi mankenler, şişme bayanlar, şişme erkekler, büyük beden normal beden seçenekleriyle fantezi iç çamaşırları, fantezi ayakkabılar, kelepçe, kırbaç, göz bağı, ağız topu, deri kostümler, vibratör, jartiyer gibi ürünlerden oluşan ürünleri sayabiliriz. Değişen kimliğiyle yeni yüz olarak raflarda yerini alan sağlık ürünlerine baktığımızda ise prezervatifler, afrodizyak ürünler, bayan uyarıcılar, beyazlatıcı krem, performans arttırıcılar, geciktiriciler, masaj yağları, göğüs büyütücü, kayganlaştırıcılar gibi cinsel sağlık destek ürünlerini söyleyebiliriz. Toplum ve bireysel sağlığa yaptığı katkıya değinecek olursak toplumda meydana gelen ön yargı değişimi sayesinde yaptığı katkı artan bu ürünler bireysel anlamda kişilere cinsel sorunlarından kurtararak özgüveninin artmasına ve partnerleri ile arasındaki uyumun artmasını sağlamıştır. Aynı şekilde bireylerdeki bu durumun artması topluma da yansımış cinsel sorunlar yüzünden yaşanan boşanmaların en aza indirilmesine katkı yapmıştır. Erotik marketlerde bulunan geniş ürün seçeneği fiyatları da esnetmiş değişik ürünlerin yer alamsı fiyatları da çeşitlendirmiştir. Bu sayede her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri bireylerin istediği ürüne ulaşmasını kolaylaştırmıştır. Bu durum cinsel sağlık ve fantezi ürünlerini bireye ve topluma yaptığı katkıyı da pozitif yönde etkilemiştir.

Ön yargılardan kurtulmuş birey olarak cinsel sorunları gidermek ya da adrenalin dolu anla anlar yaşamak için sex shop ürünlerini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir