Garantili Erotik Market Ürün Satışı

Garantili Erotik Market Ürün Satışı

Garantili Erotik Market Ürün Satışı

Cinsel ürünler son yıllarda birçok yetişkin tarafından sık kullanılmaktadır. Çiftler kendi cinsel hayatlarını daha renkli yaşamak, iyi korunmak ya da daha fazla istek elde etmek gibi nedenlerle farklı ürün gruplarını kullanabilmektedir. İstanbul’da faaliyet gösteren Erotik Market ile güvenilir seks ürünleri temini yapılmaktadır. Çok sayıda ürün çeşidiyle faaliyet gösteren firma, hem gerçekte hem de site üzerinden müşterilerine en iyi şekilde yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Erotik market içinde satılan her ürün yurt dışından ithal, kaliteli ve garantilidir. Bununla beraber yapılan her işlemde titiz bir çalışma anlayışı benimsenmektedir. Erotik malzeme çeşidi ve kalitesi konusunda her zaman gelişen firma, Türkiye genelinde internet satış ortamında ve İstanbul içerisinde on binlerce müşteriye sahiptir. Sektörün hassasiyetinin bilincinde olan firma ürün satış ve satış sonrası hizmetle ilgili olarak iyi bir çözüm ortağıdır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Site içerisinde size uyabilecek oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. En yaygın cinsel ürünler erkek ve kadın cinsel istek artırıcı ürünlerdir. Bunun yanında aromalı koruyucu ve yağlar da yoğun şekilde satışı gerçekleşmektedir. Sitede farklı zevk ve cinsel tercihler için de çok sayıda çeşit bulabilirsiniz. Mevcut ürünler sağlık açısından kontrolü yapılan ve zararı olmayan ürünlerdir. Erotik Market üzerinden satışı yapılan tüm ürünler garantili olmakla beraber, üye olduğunuz takdirde, sitede bazı hediye ve avantajlara da sahip olabilirsiniz.

18 Yaş Üzeri Kullanım

Erotik ürün satan firmadan alınacak ürünler 18 yaş ve üzeri kişiler için uygundur. Bu yaş sınırlamasının nedeni, cinsel açıdan fiziksel ve ruhsal olarak olumsuz etkiye maruz kalmaya engel olmaktır. Yetişkinlere yönelik çok sayıda ürün çeşidi bulunduran Erotik Market sitesi üzerinden zevkinize ve ihtiyacınıza uyan ürünlerden 7/24 alabilirsiniz.

Satış işlemleri Hakkında

Herhangi bir ürün almadan önce siteyi detayıca incelemeniz önerilir. İşlem basamakları ve satış sonrası hizmetler, ürünler hakkında bilgi aldıktan sonra beğendiğiniz ürünü güvenli şekilde satın alabilirsiniz. Sepete eklediğiniz ürünleri öderken sistem sizin kişisel bilgilerinizi özel bir programla korumaktadır. Mevcut hesap numarası doğrultusunda isteğe göre havale yapabilir, kredi kartıyla ve taksitle de ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı firmalardan bazıları şunlardır: Garanti, Akbank, Yapı Kredi, PTT, İş Bankası. Satın olası bir problem durumu için sözleşme şartlarını okumanız önerilir. Erotik Market ürün satışı yapan firmada kullanıcı hakları yasal olarak korunur.

Görünmeyen Ürünler Ve Özel Paketleme

Firmada satılan ürünler kişinin mahremiyet bölgesini ilgilendiren ürünler olduğu için, diğer insanların görmesini istememesi gayet doğaldır. Bu açıdan, firmadan alınan ürünler paketlenirken özel şekilde gizleme yapılır. Bu şekilde 2 gün içinde kargoya verilen ürünün teslimatı da sonraki iki iş günü içerisinde yapılır. İstanbul’da yaşayalar için gün içerisinde motor kuryeyle 2 saatte teslimat seçeneği bulunur. Farklı şehirlerden yapılacak teslimatta kargo çalışma saatlerini dikkate almanız önerilir. Kargolar genelde hafta sonu dağıtım yapmıyor.

İade Yaparken Dikkat Edilecekler

Firmadan bir Erotik Market ürünü aldığınızda ve bu üründe sorun çıktığında belirli koşullar içerisinde ürünü iade edebilirsiniz. Problem şirket kaynaklı ya da ürünün üretimiyle ilgiliyse, iade edilebilmektedir. İade süresi 10 iş günüdür. İade edildikten sonra ödemeleriniz kredi kartı ya da havale şeklinde gerçekleştiği için, hesabınıza tekrar yüklenmesi biraz zaman alabilir. Konuyla ilgili firmayla doğrudan iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Sitedeki ürünler ve merak edilen diğer sorular hakkında mesaj kutusuna mesajınızı bırakabilirsiniz. Site yönetimi bir süre sonra size dönüş yapacaktır. Çok acil durumlarda da telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir