Erotik Ürünlerde Binlerce Çeşit

Erotik Ürünlerde Binlerce Çeşit

Erotik Ürünlerde Binlerce Çeşit

1992 yılından itibaren internet satışlarına devam eden firma, bu süreç içerisinde ürünlerin kalitesinde herhangi bir değişim olmadan daha da artan bir kalite ve çeşitlilikle varlığını sürdürmektedir. Site içerisinde yapılan her işlemde ve satış sonrası hizmetlerde daima titiz bir anlayış benimseyen firma, Sex Shop sektöründe önemli yere sahip firmalardandır. Firma sitesinde yer alan her ürün kaliteli ve sağlık koşullarına uygun olmakla beraber tamamına yakın bir kısmı yurt dışından ithal edilir. Türkiye genelinde hem internet satış sisteminde hem de İstanbul içerisindeki gerçek mağazada on binlerce müşterisi olan firma, sektörün hassasiyetinin bilincinde olarak profesyonel hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürür.

Sitedeki Ürünler Hakkında

Siteden alınacak ürünlerin hepsi 18 yaş ve üzeri kişiler için geçerlidir. Cinsel içerikli ürünler olması ve 18 yaşa kadar olan gençlerin fiziksel ve ruhsal sağlığı açısından herhangi bir olumsuz etki yaratmaması adına bu yasal sınırlama getirilmiştir. Yetişkin bireylere yönelik olarak SexShop özelliği taşıyan siteden size uyan ürünlerden seçebilir, siteden günün her saati satın alabilirsiniz. Online erotik ürün firmasında satılan ürünler orijinal ve kalitelidir. Erkek ve kadınlar için ilaç formülünde olan cinsel istek artırıcı ürünler, sağlık açısından kontrollerden geçirilen ve zararlı etkileri olmayan ürünlerdir. Bu açıdan garantili olmakla beraber, geniş ürün yelpazesinden dilediğiniz ürünü güvenle alabilirsiniz. Firma, satış ve satış sonrası hizmetler konusunda iyi bir çözüm ortağıdır.

Siteden Ürün Satışı

Online sistem üzerinde farklı yüzlerce ürünü görebilir, beğendiğiniz ürünü sepete ekleyerek gerekli koşulları okuduktan sonra size uyan ödeme seçeneklerinden biriyle ödemenizi yapabilirsiniz. Firma hesap numarası bilgisi doğrultusunda havale yapabilir, kredi kartıyla size uygun ödeme seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Garanti, Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası, PTT, anlaşmalı bankalardır. Ürünler hakkında yasal olarak sahip olduklarınızı ve sözleşme şartlarını detaylıca okumanız tavsiye edilir. Bunun nedeni sonradan meydana gelebilecek sorunların önüne geçmektir. Böylece firma ve müşteriler arasında daha rahat şekilde sorun çözülecektir. Erotik Shop alanında satış yapan firmada tüketici hakları yasal olarak korunmaktadır. Ödeme sırasında bütün kişisel bilgileriniz özel bir güvenlik sistemiyle her saat korunmaktadır. Dilerseniz siteye üye olarak avantajlardan daha fazla yararlanabilirsiniz.

Gizli Paketleme Sistemi

Sitedeki ürünlerin özel ürünler olması, kişinin özel hayatının korunması adına duyulan hassasiyetten dolayı sitede bir ürünü aldıktan sonra size gönderilmek üzere özel paketleme sistemi kullanılarak gizlenir. Seks Shop ürünü alan müşterinin özel hayatını koruma amaçlanır. Bununla birlikte ürün paketlendikten sonra 2 gün içerisinde kargoya verilir ve sonraki iki iş günü içerisinde de Türkiye’nin her yerine teslimatı yapılmaktadır. Firma merkezi İstanbul’da olması nedeniyle, eğer İstanbul’da yaşıyorsanız, gün içerisinde motor kuryeyle teslimat seçeneği de mevcuttur. Mağdur olmamanız açısından, kargo çalışma saatleri nedeniyle ürün teslimatı yoğun şekilde hafta içi çalışma saatleri içinde yapılır. Dilerseniz PTT kargoyla da ürünleri size gönderebiliriz.

Ürün İade Koşulları

Siteden satın aldığınız herhangi bir Erotik Market ürünü bazı durumlarda iade edilebilmektedir. Ürün kendiliğinden bozuk ya da hasarlı geldiğinde müşterinin iade hakkı doğar. Aldığınız ürünle ilgili şirket kaynaklı memnuniyetsizlik olması durumunda 10 gün içerisinde firmaya geri iade edebilirsiniz. İade adresi ve merak ettiğiniz diğer soruları sitedeki soru ve mesaj bölümünden yazabilirsiniz. Site yönetimi bir süre sonra dönüş yapmaktadır. Bununla birlikte ürünü iade ettiğiniz zaman, ödemelerin genelde kredi kartı ile olması nedeniyle hemen ücret iadesi gerçekleşmemektedir. Ücreti geri alma süresi en geç birkaç haftada gerçekleşir. Bu gibi durumlarda zaman geçirmeden firmayla iletişime geçmeniz size avantaj sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir