Cinsel Sağlık ve Fantezi Ürünleri

Cinsel Sağlık ve Fantezi Ürünleri

Cinsel Sağlık ve Fantezi Ürünleri

Erotik Market Türkiye’de ve dünyada artık popüler hale gelen bir sektördür. Online satışın da yaygınlaşmasıyla birlikte, sitelerden çok daha rahat şekilde satış gerçekleştirilebilmektedir. İstanbul merkezli olarak cinsel ürünlerin satışını ve teslimatını gerçekleştiren firma, satış ve satış sonrası hizmetler konusunda önde gelen erotik marketlerdendir. Sitede çok geniş bir yelpazede ürün bulabilir, dilediğiniz ürünü alarak güvenle ödeme yapabilirsiniz. Sitenin amacı cinsel sağlık ve fantezi konusunda müşterilerin ihtiyacı olan tüm ürünleri en hızlı ve sağlıklı şekilde teslim etmektir. Firma politikası gereği satışı yapılan tüm seks ürünleri tamamen kişiye özel olarak düşünülmekte, özel hayata ve mahreme saygı kapsamında teşhirden uzak şekilde hizmet verilmektedir. Firmadan istediğiniz ürünü istediğiniz saatte firma garantisiyle satın alabilir ve ödeme yapabilirsiniz.

Erkek ve Kadınlar İçin Özel Ürünler

Erotik Market Erkek ve kadın cinsel yaşamı bazen sorunlarla dolu olabilir. Her ne kadar tabu durumunda olan bir konu olsa da sitede bulunan çok sayıda ürün cinsel sağlık ürünüdür. Bayan azdırıcı damlalar, erkek sertleşme yardımcı sprey ve geciktiriciler, kayganlaştırıcılar birçok çeşidiyle beraber satışı yapılmaktadır. Ürünlerin hepsi kaliteli ve ithaldir. Önemli olan bir diğer nokta, ürünlerin kullanımından önce mutlaka kullanma talimatlarının ve dikkat edilmesi gereken uyarıların okunması gerektiğidir. Örneğin bayan azdırıcı damlalar çok fazla kullanılmamalı ve alkolle alınmamalıdır. Aksi halde sağlık açısından sorun yaratabilir. Bu tür bir sağlık sorunu olması halinde en yakın sağlık birimine başvuru yapın. Diğer taraftan, ürünler +18 yaş kişilere uygundur. Bu sınırlamanın nedeni, erken dönemdeki ergen gençlerin cinsel açıdan herhangi bir olumsuz etkiye maruz kalmamalarıdır. Yetişkinler için çok sayıda ürün çeşidi sexshop sitesi üzerinden günün her saati satın alınabilir.

Avantajlı Satışlar Ve Garantili Ürünler

Firma internet sitesi üzerinden satışı gerçekleştirilen Erotik Market ürünleri garantilidir. Ek olarak siteye üye olduğunuz takdirde bazı hediye ve indirimlere de siteden sahip olabilirsiniz. Önemli olan diğer bir nokta, sitede satılan ürünlerin paketlenme biçimidir. Cinsel yaşama saygı gösterilmesi açısından tüm ürünler özel paketleme ile müşterilere teslim edilir. Paketleme sonrası 2 gün içerisinde ürün kargoya verilir ve 2 günde de teslimatı yapılır. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız, firma merkezi burada olduğundan, 2 saat içinde motor kurye ile teslimat seçeneği de mevcuttur.

Sitede Ürün Satış İşlemleri

Cinsel ürünlerden sizin için uygun olanı seçerek sepete eklemeniz, sonrasında size uyan ödeme seçenekleriyle beraber işlemi tamamlamanız yeterlidir. Sitede karar vermeden önce farklı ürünleri görebilir, site kullanım ve teslimat koşullarını öğrenebilirsiniz. Sitedeki firma hesap numarası doğrultusunda havale yapabilir, kredi kartıyla ya da taksitle ödeme yapabilirsiniz. PTT, Yapı Kredi, Garanti, İş Bankası bazı anlaşmalı bankalar. Erotik Market ürünleri firması, müşterileri yasal olarak güvence altına alır.

İade Şartları Ve Geri Ödeme Süresi

Firma üzerinden bir Erotik Market ürünü aldığınızda ve sorun olduğunda bunu belirli koşullar dâhilinde geri iade edebilir, paranızı yeniden kendi hesabınıza alabilirsiniz. Bazen istisnalar olmakla beraber ürünün kendisinden kaynaklanan teknik sorun ve üretim hatası söz konusu olduğunda iade yapılmaktadır. Siz ürünü aldığınız firmaya bunu geri gönderdiğinizde firma incelemesi sonrasında onaylanma ve iade yapılmaktadır. En geç 10 iş günü içinde ürünü iade ettikten sonra firma görüşmeleri yaparak bankayı bilgilendirir. Bu süreç, geri ödemeniz banka aracılığıyla olduğu için birkaç hafta içinde gerçekleşir. Daha hızlı ödeme yapılması için firmayla doğrudan iletişime geçmeniz ve durumu takip etmeniz önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir